polski angielski francuski

 

 

Naszą misją jest popularyzowanie sztuki. Zajmujemy się artystycznym malowaniem ścian. Zawsze staramy się, aby każdy mural był kompozycją najwyższych lotów.

 

O F E R T A

Specjalizujemy się w artystycznym malarstwie ściennym. Prace wykonujemy także na innych powierzchniach płaskich, np. podłogach, sufitach, lustrach, szybach, płótnach, meblach oraz innych materiałach drewnianych.

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która wykorzystuje różne style w swoich projektach. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające i wyszukane pomysły Klientów. Począwszy od tradycyjnych fresków, po techniki współczesne, takie jak street art czy graffiti. W mieszkaniu, w którym spędzamy długie lata swojego życia, warto otworzyć się na nowe rozwiązania w kwestii wystroju. Dzięki MURALIST zmotywujesz się do odkrywania i wykorzystywania nowych możliwości!

Pracujemy na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami.

 

C E N N I K

Przybliżone ceny za metr kwadratowy:

  • do ~10 m² 400 – 1000 zł m²
  • od ~10 m² do 100m² 300 – 700 zł m²
  • pow ~100 m² 150 – 500 zł m²

Projekt i materiały są wliczone w cenę.

 

T E C H N I K A  W Y K O N A N I A

Na wstępie wraz z Klientem określamy tematykę i charakter malowidła. Na ścianie, na suficie lub podłodze – wykonamy je, gdzie tylko chcesz! Ponadto bezpłatnie przygotowujemy kilka wstępnych projektów graficznych. Spośród nich Klient wybiera interesujący go design, a my wykonujemy wizualizację przedstawiającą wygląd graffiti, muralu lub obrazu na ścianie. Wówczas informujemy o cenie usługi.

Malujemy farbami tylko najwyższej jakości, najczęściej akrylami. Są one bezzapachowe, nietoksyczne, całkowicie nieszkodliwe dla alergików. Schną zaledwie w ciągu kilku minut. Malowidło na ścianie zabezpieczamy bezbarwnym lakierem. Zapewnia on trwałe oraz żywe kolory, które z upływem czasu nie blakną. Ponadto są odporne na wodę. Dysponujemy lakierem półmat i połysk. Podobnie jak farby są bezpieczne dla zdrowia, nietoksyczne i prawie bezzapachowe (akrylowe).

Ściana jest gotowa od razu do malowania, jeśli:

  • nałożono na nią tynk,
  • jest wykonana z płyty karton-gips,
  • jej powierzchnia jest w miarę gładka i pomalowana farbą akrylową.

Czas realizacji projektu wynosi od kilku godzin do kilku dni – w zależności od stopnia jego zaawansowania. Na wszystkie nasze prace dajemy 12-miesięczną gwarancję.

Zapraszamy do współpracy !

 

N A S I  P A R T N E R Z Y:

 

Ghelamco Group

 

 

 

 

 

Yareal

 

 

 

 

Dekoral Professional

 

 

 

 

 

HOLA Design

 

 

 

 

Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz

 

 

 

Inside Studio Beata Nowak

 

 

 

INSIDEarch

 

 

 

PS Studio

 

 

 

YAYO STUDIO

 

 

 

 

 JJJASKOLA Architekci

 

Odwiedź nas na Facebook